W kolejnej wersji… Tworzenie profili

Profile graczy to jeden z istotnych elementów gry pozwalający nie tylko na przechowywanie postępów gracza, trofeów czy jego statystyk ale umożliwiający korzystanie z serwisu MovieStats, gdzie między innymi można dodawać własne propozycje twórców, którzy chcielibyście aby znalazły się w grze. Ze względu na rozwój i rozszerzanie funkcjonalności gry, od czasu do czasu niezbędne jest ponowne założenie profilu. Do tej pory było to nieco kłopotliwe jeżeli mieliśmy już swoje dane umieszczone w MovieStats. Teraz proces ten nieco się ułatwi a to dzięki możliwości stworzenia nowego profilu w grze, na podstawie istniejącego profilu w MovieStats.

W edycji 2020 przy tworzeniu nowego profilu otrzymamy bowiem dwie opcje. Będziemy mogli utworzyć go od początku lub zaimportować z MovieStats podając email, którego używaliśmy do rejestracji w grze. Warunek jest taki, że Wasz profil musiał zostać aktywowany (status gracza w MovieStats jest aktywny).

Uwaga, wciąż niezbędne jednak będzie podanie hasła. Gra nie ma możliwości zaimportowania haseł (nie są one przechowywane w bazie MovieStats). Dlatego też jeżeli nie pamiętacie swojego hasła do MovieStats będziecie musieli podać nowe, a później skorzystać z opcji Resetuj hasło dzięki czemu będziecie mogli zsynchronizować swoje hasła między profilami lokalnym w grze oraz zdalnym przechowywanymi na serwerze MovieStats.

Więcej o profilach gracz i ich synchronizacji przeczytacie w nowym rozdziale pomocy zatytułowanym Profile gracza i hasła

P.S. Niedługo będę miał dla Was dwie wiadomości… dobrą i… dobrą ale w nieco dłuższej perspektywie… czekajcie na kolejny post…

%d bloggers like this: