Aktualizacja twórców

Aktualizacja domyślnego zestawu twórców przebiega automatycznie, korzystając z danych zawartych w bazie MovieStats.

Co należy zrobić aby otrzymać aktualizację? Wystarczy, że uruchomicie grę w trybie wykorzystującym domyślny zestaw twórców (czyli praktycznie każdym ;). W tym momencie, jeżeli zostanie wykryta aktualizacja, gra powinna poinformować Was o jej dostępności i pobrać nowe dane. Jeżeli proces zakończy się pomyślnie, otrzymacie podstawowe informacje statystyczne, wraz z wersją, do której zestaw został zaktualizowany. Będziecie mogli też zobaczyć którzy twórcy zostali dodania/zmodyfikowani.

Do wszystkich tych którzy zgłosili twórców ale zostali oni z jakiś względów odrzuceni.

Przypominam, że twórcy powinni posiadać co najmniej jedno zdjęcie (główne). Dodatkowo zdjęcie powinno posiadać odpowiednie proporcje (być dobrze wyskalowane). W innym przypadku propozycja zostanie odrzucona. Pamiętajcie też, że nawet jeżeli Wasz twórca został odrzucony możecie go później edytować i poprawić to co zostało źle zrobione.

Szczegółowe informacje o dodawaniu własnych propozycji twórców znajdziecie tutaj.

UWAGA: W przypadku, gdy pojawią się u Was jakieś błędy podczas procesu aktualizacji, proszę o taką informację, wraz z jak największą liczbą szczegółów. Będziemy się zastanawiać, co jest nie tak i jak rozwiązać problem.

2 komentarze do “Aktualizacja twórców”

  1. Cieszę się, że moja mała sugestia gdzieś tam zaproponowana w końcu ma miejsce. Aktualizacje domyślnego zestawu to na prawdę fajne narzędzie. Przy okazji pochwalę opcję zapisu gry z tego miejsca, bo spisuje się niesamowicie dobrze!

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: