Rynek scenariuszy

Pomoc > Przebieg gry -> Scenariusze

Rynek scenariuszy to miejsce gdzie gracz może przeglądać i kupować gotowe scenariusze. Opcja to może być przydatna gdy 

  • gracz z jakiegoś powodu musi jak najszybciej rozpocząć produkcję filmu 
  • gracz nie ma zasobów aby samodzielnie stworzyć własny scenariusz 
  • gracz nie ma możliwości stworzyć scenariusz z danego gatunku (nie ma go odblokowanego bądź gra na poziomie amator) 
  • chce kupić scenariusz kultowego filmu (a następnie go wyprodukować)

Liczba dostępnych do kupienia scenariuszy zależy od liczby graczy biorących udział w rozgrywce. Dany scenariusz przebywa na rynku tylko przez pewien czas, gdy nikt go nie kupi znika z rynku a na jego miejscu pojawia się nowy. 

Na rynku scenariuszy pojawiają się także scenariusze stworzone przez graczy (zarówno ludzi jak i komputerowych), które dany gracz zdecydował się sprzedać. Można tam również znaleźć specjalnie oznaczone scenariusz kultowych filmów (kultowe filmy to filmy powstał na podstawie rzeczywistych danych z portalu IMDB). 

Kupiony na rynku scenariusz można sprzedać jednak cena odsprzedaży będzie niższa niż cena kupna. 

Gracz, który zakupił scenariusz ale stwierdził, że nie do końca pasuje on do jego koncepcji może wprowadzić do niego drobne poprawki. Więcej o tym elemencie gry w poprawkach scenariuszy.

Uwaga w grze występuje zdarzenie losowe wyciek scenariusza. Wyciek powoduje, że kopia scenariusza gracza pojawia się na rynku scenariuszy i każdy może go kupić (posiadasz oryginalnego scenariusza nie traci go jednak)

Scenariusze kultowych filmów mogą wymagać wzięcia udziału w licytacji (jeżeli znajdzie się więcej na nich chętnych). Licytację wygrywa ten kto zaoferuję największą kwotę za scenariusz.

Pomoc > Przebieg gry -> Scenariusze

%d bloggers like this: