Gala festiwalowa

Pomoc > Przebieg gry > Festiwale

Jeżeli film któregoś z graczy sterowanych przez człowieka otrzyma nominację do nagrody na jakimś festiwalu zostanie on zaproszony na galę festiwalową. Gala to bardziej widowiskowa (i prowadzone z nieco większym napięciem) prezentacja filmów nominowanych i nagrodzonych na festiwalu. Jest to element czysto wizualny ale myślę, że pozytywnie wpłynie na Wasze odczucia związane z niewątpliwym wyróżnieniem jakim jest zdobycie nominacji bądź nagrody na jakimś festiwalu.

Nominacje do Oskarów w kategorii najlepsze zdjęcia. Gra w przypadku osób technicznych (reżyser, operator czy kompozytor) nie używa zdjęć prawdziwych twórców ale twórców takich reprezentują okładki ich najbardziej znanych produkcji.

Jeżeli gracz nie uzyska żadnej nominacji na danym festiwalu to nie otrzyma zaproszenia na galę jednak wciąż będzie mógł zobaczyć ostateczne wynik festiwalu prezentowane w dotychczasowej formie. (Tym razem nie będzie ona opcjonalna – jak dotychczas – podsumowania festiwalu zawsze będą prezentowane dla graczy).

 

Pomoc > Przebieg gry > Festiwale

 

%d bloggers like this: