Pobierz BF2

Wersja: (v0.9.5 Beta)  z dnia 2017-04-06

Z tej stron możesz pobrać najnowszą wersję Biznesu Filmowego 2. Zanim jednak to uczynisz, przeczytaj poniższe, ważne informacje.

Wymagania

  • System Windows (z aktualizacjami Service Packs), na którym można zainstalować biblioteki .NET Framework 4.5 (Windows 7/8/10)
  • Rozdzielczość ekranu co najmniej HD Ready (720p)
  • Ok. 100MB na dysku
  • uprawnienia administratora potrzebne do instalacji
  • połączenie z internetem jeżeli chcesz korzystać z serwisu ze statystykami MovieStats

Uwaga do użytkowników Windows 7. Gra wymaga obecności Service Pack 1 i najnowszych aktualizacji .NET Framework. W przypadku zablokowania automatycznych aktualizacji systemu np. aby nie pozwolić na upgrade do systemu Windows 10. Instalator może odmówić instalacji gry ze względu na brak kompatybilności z systemem. Uaktualnij wówczas .NET Framework do najnowszej wersji ręcznie.

Czym jest .NET Framework

.NET Framework to zbiór bibliotek programistycznych firmy Microsoft. Jest on instalowany z najnowszymi wersjami systemu Windows. Wiele aplikacji z nich korzysta więc najprawdopodobniej w Twoim systemie też są już zainstalowane.

W przypadku braku zainstalowanych bibliotek, w odpowiedniej wersji, instalator powinien Cię o tym poinformowany i przekierować na odpowiednią stronę, gdzie możesz je pobrać. Jeżeli instalator nie uruchomi się (komunika o niekompatybilnej wersji systemu operacyjnego), spróbuj je pobrać (wersja 4.6.2) i zainstalować samodzielnie.

Jeżeli nie wiesz jaką wersję .NET Framework posiadasz możesz to sprawdzić korzystając z programu ASoft .NET Detector do pobrania pod tym adresem.

Przed instalacją

Jeżeli masz zainstalowaną starszą wersje gry, przed instalacją nowej, musisz ją odinstalować!

UWAGA: Gdy w trakcie odinstalowywania pojawi się dodatkowe okienko wybierz opcję DO NOT REMOVE files. W przeciwnym wypadku stracisz wszystkie swoje zapisane profile.

W przypadku problemów z instalacją

Niektórzy użytkownicy raportowali problemy z uruchomienie instalacji (np. brak dostępu do pliku). Okazało się że może to być spowodowane aktywnością niektórych programów antywirusowych. Jeżeli taki problem wystąpi.

Na czas instalacji proszę dezaktywować program antywirusowy

Informacje o zmianach jakie nastąpiły w grze znajdziesz w historii wersji.

Pobierz Biznes Filmowy 2

Podstawowe informacje o pliku:

  • Wersja: 0.9.5 beta
  • Data: 2017-04-06
  • Status: beta
  • Rozmiar: ok. 40 MB

Grę można pobrać z serwisu itch.io

lub IndieDB


Movie Business 2 game – Indie DB

Movie Business 2

Proces instalacji

Uruchom instalator jako administrator (kliknij prawym klawiszem i wybierz Uruchom jako administrator)

Instalator gry jest w języku angielskim stąd mała pomoc:

  • w oknie z informacjami, aby móc kontynuować instalację, należy zaznaczyć opcję I have read it, understand it, and agree to it co oznacza, że przeczytałeś, zrozumiałem i zgadzasz się na warunki licencji

W przypadku problemów

Jeżeli napotkasz na jakiś problem uniemożliwiający Ci zainstalowanie lub uruchomieni gry napisz mi o tym na adres biznesfilmowy@wp.pl.

Jeżeli spodobał Ci się Biznes Filmowy…

i chcesz wyrazić wdzięczność, uznanie lub po prostu zmotywować autora do dalszej pracy, a przy okazji, dostać kilka bonusów w grze, zajrzyj na podstronę Darowizna.

Strony powiązane z projektem