Zmiany profilu gracza i reset haseł

Wprowadzenie nowych funkcjonalności do gry może od czasu do czasu spowodować zmiany w strukturach profilu gracza. Z tego też powodu po uruchomieniu nowej wersji gry przy próbie użycia Waszego profilu możecie otrzymać komunikat, że profil ten pochodzi ze starszej, nie wspieranej już wersji gry.

Oto sposób postępowania w takiej sytuacji.

  1. Usuń stary profil
  2. Utwórz nowy profil
  3. Jeżeli jesteś darczyńcą uruchom grę z profilem i wpisz ponownie kod aktywacyjny by uzyskać bonusy

Ważne (szczególnie dla darczyńców):

  1. Przy tworzeniu nowego profilu wykorzystaj ten sam e-mail który wykorzystywałeś w poprzednim profilu. Jest to szczególnie istotne dla Darczyńców, bo z tym e-mailem skojarzony jest Wasz kod aktywacyjny dający dodatkowe bonusy.
  2. Jeżeli miałeś aktywne konto w MovieStats użyj takiego samego hasła jak w starym profilu (lub tego, które używasz do logowania w MovieStats), wówczas od razu po stworzeniu nowego profilu będziesz miał dostęp do MovieStats.

Jeżeli nie pamiętasz e-maila którego użyłeś w starym profilu będziesz musiał ponownie zarejestrować się w MovieStats.

Jeżeli nie pamiętasz żadnego z tych haseł. Nic nie szkodzi. Skorzystaj z procedury opisanej poniżej opisującej jak zresetować hasło w MovieStats.

Procedura resetu hasła w MovieStats

Po uruchomieniu gry ze swoim profilem, który ma aktywne konto w MovieStats (jeżeli nie jesteś pewny jaki status ma Twoje konto w MovieStats skorzystaj z opcji MovieStats->Sprawdź status.)

  1. Użyj opcje MovieStats ->Resetuj hasło
  2. Na twój e-mail z profilu otrzymasz nowe, tymczasowe hasło.
  3. Korzystając z tego hasła zaloguj się, a następnie przejdź do Gracz -> Mój profil -> Zmiana hasła (opcja dostępna na dole strony)
  4. Zmień hasło na takie jakiego użyłeś podczas tworzenia profilu.

Twój nowy profil jest już gotowy do eksportu danych do MovieStats.

%d bloggers like this: