Jury Festiwali

Pomoc > Przebieg gry > Festiwale

Biznes Filmowy oferuje kilka festiwali do których gracze mogą zgłaszać swoje filmy. Najlepsze filmy zdobywają nagrody i nominacje, dzięki czemu mogą liczyć na darmowy rozgłos (który przekłada się na wymierne korzyści w postaci większych zysków), a producent prestiż w branży.

Chciałem jednak w jakiś sposób dodatkowo docenić  samych graczy, którzy mają ambicje (produkują ambitne filmy, które zdobywają nagrody). Stąd też producenci, którzy zdobyli w historii danego festiwalu kilka nagród w kategorii najlepszy film (gdyż tam producent ma największe znaczenie) byli zapraszani do jury tego festiwalu.

Próg nagród od którego dany gracz będzie mógł otrzymać zaproszenie będzie zależny od konkretnego festiwalu. Na czym polegać będzie zasiadanie w Jury? Otóż gracz taki będzie mógł oddać głos na jeden z nominowanych filmów. Aby uniknąć konfliktu interesów gracz będzie zapraszany do Jury tylko wówczas gdy nie będzie nominowanych jego filmów.

Uwagi i komentarze

Choć taki głos będzie miał marginalne znaczenie na ostateczne wyniki festiwalu to mam nadzieję, że ten kolejny, drobny smaczek wpłynie pozytywnie na zaangażowanie graczy/producentów i zmotywuje Was do walki o nagrody.

 

Pomoc > Przebieg gry > Festiwale