Monstra

Pomoc > Przebieg gry > Scenariusze > Tworzenie własnego scenariusza

Monstra

W historii kina zapisało się nieco postaci, które stały się ikoniczne. Często są to różnego rodzaju potwory. Mogą one pochodzić z klasyki literatury jak Dracula lub Frankenstein albo być wykreowane przez kino jak King Kong czy Alien. Często taki bohater nie jest powiązany z konkretnym aktorem ale jest postacią samą w sobie odgrywaną przez różnych twórców w różnych okresach. W grze można wykorzystać wizerunek takiego potwora niezależnie od tego kto go będzie grał w naszym filmie.

 

W tym celu wykorzystywane są nazwa postaci w scenariuszu, którą będzie odgrywał dany aktor. Jeżeli nazwa ta będzie rozpoznana przez grę jako “Monster” to zdjęcie aktora zostanie podmienione na zdjęcie danego potwora. Czyli nadanie naszemu bohaterowi imienia Dracula spowoduje, że zdjęcie jego zastąpione będzie generycznym zdjęciem Draculi.

Kultowi bohaterowie a Monstra

W przypadku gdy dany aktor grał postać takiego monstrum w swojej karierze i będzie on posiadał kultowe zdjęcie związane z tą rolą będzie ono miało priorytet nad “generyczny”, monstrum.

CheatCode

Aby sprawdzić listę dostępnych monstrum w grze w wyszukiwarce należy wpisać specjalny kod showAllMonsters

Pomoc > Przebieg gry > Scenariusze > Tworzenie własnego scenariusza

%d bloggers like this: