W kolejnej wersji… Jury festiwalu

Po ostatnich ogłoszeniach technicznych dotyczących zmian w numeracji kolejnych wersji gry, dzisiaj czas na pierwsze konkrety. A dotyczą one festiwali.

Biznes Filmowy oferuje kilka festiwali do których gracze mogą zgłaszać swoje filmy. Najlepsze filmy zdobywają nagrody i nominacje, dzięki czemu mogą liczyć na darmowy rozgłos, a producent prestiż w branży.

Chciałem jednak dodatkowo docenić w jakiś sposób samych graczy, którzy mają ambicje. Stąd też pojawił się pomysł aby producenci, którzy zdobyli w historii danego festiwalu zdobyli kilka nagród w kategorii najlepszy film (gdyż tam producent ma największe znaczenie) byli zapraszani do jury tego festiwalu. Próg nagród od którego dany gracz będzie mógł otrzymać zaproszenie będzie zależny od konkretnego festiwalu.

Na czym polegać będzie zasiadanie w Jury? Otóż gracz taki będzie mógł oddać głos na jeden z nominowanych filmów. Aby uniknąć konfliktu interesów gracz będzie zapraszany do Jury tylko wówczas gdy nie będzie nominowanych jego filmów.

Choć taki głos będzie miał marginalne znaczenie na ostateczne wyniki to mam nadzieję, że ten kolejny, drobny smaczek wpłynie pozytywnie na zaangażowanie graczy/producentów i zmotywuje Was do walki o nagrody.

%d bloggers like this: