Chcę wystąpić w Twoim filmie

> Pomoc > Przebieg gry > Produkcja filmu

W momencie rozpoczęcia produkcji filmu może się zdarzyć sytuacja, że jakiś bardziej znany twórca (w stosunku do tego, którego wybrałeś do obsady swojego filmu) zgłosi się do Ciebie z propozycją wzięcia udziału w Twojej produkcji za znacznie niższa gażę niż normalnie (tzn. taką jaką aktualnie posiada wybrany przez Ciebie twórca).

Motywacją do takiego działania danego twórcy jest zainteresowanie Twoją produkcją. Kiedy może to nastąpić?

Po pierwsze trzeba mieć asystenta. Założenie jest bowiem takie, że to nasz asystent w nieformalny sposób (np. na jakiejś imprezie) szepnie słówko jakiemuś aktorowi/aktorce (lub jego asystentowi) o naszej nowej produkcji, która to potencjalnie może go zainteresować.

Po drugie scenariusz do filmu musi być naszego autorstwa, bo to właśnie oryginalność naszego filmu ma przekonać danego twórce do tej roli.

Uwaga nie zawsze twórca, który będzie chciał wziąć udział w Twojej produkcji musi być utalentowany… będzie to po prostu postać popularniejsza, niż ta którą oryginalnie dobrałeś do obsady. Ostatecznie więc to gracz, musisz zdecydować czy taka “okazja” jest warta świeczki… może się bowiem okazać, że do Twojego ambitnego dramatu zgłosi się np. Paris Hilton…

Nie jest to zdarzenie zbyt częste (nie oczekuj, że co do drugiej Twojej produkcji będą pchały się tłumy sławnych aktorów chcący grać za pół darmo…) po prostu gra być może, czasami Cię zaskoczy.

> Pomoc > Przebieg gry > Produkcja filmu

%d bloggers like this: