W kolejnej wersji: Własne Monstra

Jedną z nowości która pojawiła się w Edycji 2020 gry były monstra. Dla przypomnienia monstra pozwalały na podmianę zdjęć aktorów w naszym filmie na zdjęcia monstrów gdy nazwa bohatera brzmiała jak monstrum, które chcieliśmy zamieścić w filmie. Czyli jeżeli postać odtwarzana przez X nazywała się Dracula to zamiast zdjęcia X pojawiał się tam wizerunek najsłynniejszego wampira. 

Sama mechanika tej funkcjonalności jest bardzo prosta ale zwróciliście mi uwagę, że jej potencjał jest znacznie większy. Bo przecież oprócz monstrów można w ten sam sposób podmieniać zdjęcia na inne postaci jak np. superbohaterów. Ale to tylko jeden z przykładów. Dlatego też postanowiłem, że w kolejnej wersji dam Wam możliwość rozszerzania biblioteki monstrów samodzielnie. W grze pojawi się nowe menu Narzędzia a w nim opcja Dodaj monstrum dzięki której będziecie mogli dodawać własne zdjęcia postaci, które chcielibyście używać w Waszych filmach… np. przeróżnych superbohaterów lub postaci z komiksów. 

Przy dodawania zdjęcia będą obowiązywały standardowe reguły. Nazwa pliku ze zdjęciem będzie nazwą postaci. A same zdjęcia muszą być w formacie jpg (z rozszerzeniem jpg) o wielkości 100 x 120 pikseli czyli standard używany w grze.

Mam nadzieję, że ta odrobina wolności nieco osłodzi niektórym brak edytora do gry… (którego niektórym bardzo brakuje) no ale pamiętacie, że dodawania zupełnie nowych twórców macie przecież MovieStats.

%d bloggers like this: