W kolejnej wersji… Monstra

Aktualnie w biznesie filmowym istnieje opcja kultowych bohaterów która pozwala na zmianę zdjęcia postaci odgrywających kultowe role w znanych filmach. W nowej wersji rozszerzę nieco możliwość modyfikacji wyświetlanych zdjęć twórców… o monstra!

W historii kina zapisało się nieco postaci, które stały się ikoniczne. Często są to różnego rodzaju potwory. Mogą one pochodzić z klasyki literatury jak Dracula lub Frankenstein albo być wykreowane przez kino jak King Kong czy Alien. Często taki bohater nie jest powiązany z konkretnym aktorem ale jest postacią samą w sobie odgrywaną przez różnych twórców w różnych okresach. W grze będzie można wykorzystać wizerunek takiego potwora niezależnie od tego kto go będzie grał w naszym filmie.

Jak

Jak ma to działać. Ponownie do tego celu wykorzystywane są nazwa postaci w scenariuszu, którą będzie odgrywał dany aktor. Jeżeli nazwa ta będzie rozpoznana przez grę jako “Monster” to zdjęcie aktora zostanie podmienione na zdjęcie danego potwora. Czyli nadanie naszemu bohaterowi imienia Dracula spowoduje, że zdjęcie jego zastąpione będzie generycznym zdjęciem Draculi.

Kultowi bohaterowie a Monstra

W przypadku gdy dany aktor grał postać takiego monstrum w swojej karierze i będzie on posiadał kultowe zdjęcie związane z tą rolą będzie ono miało priorytet nad “generyczny”, monstrum.

CheatCode

Aby sprawdzić listę dostępnych monstrum w grze w wyszukiwarce należy wpisać specjalny kod showAllMonsters

2 komentarze do “W kolejnej wersji… Monstra”

  1. Całkiem fajna sprawa, którą nawet poruszałem z Tobą w sprawie animków, aby pod animki dać też żywych twórców jako ich głos. Wtedy by zmniejszyło to elementy surrealne, że Królik Bugs został zatrzymany przez policję, choć przyznam, że to śmieszne to wybija trochę z immersji.
    No ale to pierwszy i ważny krok i trzymam kciuki za tę wersję!

    • No z dubbingiem to trochę bardziej skomplikowana sprawa. Zwróć uwagę że teraz animki żyją własnym życiem więc mają oddzielne statsy. Pomysł jest zapisany ale nie wiem jeszcze jak go wkomponować w grę…

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: