Zapraszam na nowe Forum

Ankieta dotycząca nowego forum nie trwała zbyt długo. Co prawda zdania co do potrzeby jego posiadania są podzielone (nieco więcej jest zwolenników) nie była to jednak miażdżąca przewaga. Ostatecznie o powstaniu nowego forum zdecydowały więc moje przemyślenia. Stwierdziłem, że przydałoby się jednak miejsce gdzie w szerszym gronie można przedyskutować niektóre kwestie związane z grą.

Co więcej w przeciwieństwie do starego forum tym razem domyślnym językiem używanym na nim będzie język angielski aby również gracze z poza mojego rodzinnego kraju mieli okazję podzielić się swoją opinią na temat projektu.

Jeżeli jednak na co dzień posługujesz się językiem polskim i nie czujesz się na siłach by pisać w obcym dla siebie języku albo kwestia, którą poruszasz jest na tyle skomplikowana, że trudno byłoby ją wyrazić w innym języku, możesz użyć wówczas polskiego języka. Należy tylko dodać w tytule prefiks [PL].

Aktualne forum zostało podzielone na kilka kategorii. Jest ich nieco mniej niż na starym forum bo chyba były one tam nieco zbyt szczegółowe. Struktura nie jest jednak ostatecznie zamknięta i jeśli okaże się, że będzie trzeba wprowadzić jakichś nowych kategorii lub sub-for da się to zrobić.

Forum ma już pierwsze tematy, które ostatnio pojawiały się w dyskusjach z Wami przeprowadzanymi innymi kanałami. Na dobry początek utworzyłem trzy tematy.

Nowe forum znajdziecie w menu głównym lub bezpośrednio pod poniższymi linkiem (odpowiednio dla polskiej i angielskiej wersji językowej strony): 

Mam nadziej, że w okresie świątecznym będziecie mieli nieco więcej czas i być może pojawią się jakieś nowe, ciekawe dyskusje dotyczące projektu.

Zapraszam więc do dyskusji i przy okazji życzę Wam spokojny i rodzinnych świąt!

%d bloggers like this: