Aktualizacja twórców 31

Mam przyjemność zaprezentować Wam kolejną aktualizację twórców o numerze 31. Tym razem Kacper, ciężko pracujący nad balansem parametrów aktualnego zestawu, zrobił sobie małą przerwę i postanowił dodać większą ilość aktorów, których jego zdaniem brakowało w grze. Są to w większości solidni średniacy, którzy mieli okazję zagrać w wielu znanych filmach… aczkolwiek raczej w mniej znaczących rolach.

Ja ze swej strony postanowiłem uzupełnić zestaw o twórców, modnego ostatnio, kina skandynawskiego (szczególnie kryminałów). Dodałem też kilku ciekawych artystów, których filmy można było obejrzeć podczas ostatniej edycji festiwalu Nowe Horyzonty.

W sumie aktualizacja dodaje lub modyfikuje 76 twórców i 234 zdjęcia. Co sprawia, że cały zestaw przekroczył 2000 twórców!!!

Mam nadzieję, że ta aktualizacja umili Wam oczekiwanie do okolic października, kiedy to zacznie się bardziej intensywny okres dla fanów Biznesu Filmowego i prawdziwy wysyp informacji dotyczący kolejnej wersji gry…

Dla tych co zapomnieli jak aktualizuje się zestaw link przypominający.

2 komentarze do “Aktualizacja twórców 31”

  1. Dzień dobry,
    Przypomniałem sobie o tej świetnej grze w którą zagrywał razem z siostrami w młodości.
    Niestety instalator na windows 10 zatrzymuje się na 56%. ( “Preparing Setup – Please Wait… ) .

    Uprzejmie pozdrawiam!

    • Witam, trafiłeś niestety na mój urlop stąd tak późna odpowiedź. Prawdopodny problem to antywirus na Twoim komputerze (Kaspersky?) spróbuj wyłączyć go na czas instalacji gry. Jeżeli nadal problem będzie się powtarzał skontaktuj się ze mną mailowo… będziemy zastanawiać się co jest grane.

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: