Level Design a Biznes Filmowy czyli zbiórka na PolakPotrafi

Kilka dni temu, w serwisie organizującym finansowanie społecznościowe PolakPotrafi.pl ruszyła zbiórka na publikację “Inżynieria gier. Level design dla początkujących.” Za jej realizację odpowiada ekipa tworząca blog Wonderland Engineering, którego głównym pomysłodawcą i liderem jest Jacek Wesołowski. Bloga Jacka (wcześniej pod nazwą Inżynieria Wszechświetności) obserwuję już od dłuższego czasu i bardzo cenie sobie jego teksty oraz wiedzę dotyczącą projektowania gier (pracował on przy kilku bardzo znanych tytułach AAA więc ma sporo doświadczenia). Stąd też postanowiłem wesprzeć ten projekt i jego ekipę.

No dobrze ale dlaczego Wam o tym piszę. Otóż akcja ta może mieć bowiem wpływ na Biznes Filmowy. W jaki sposób? Wśród nagród oferowanych za wsparcie jest bowiem taka, w której autorzy tej publikacji podejmą się analizy dowolnej grę pod względem jej designu czyli tego co już działa, co jeszcze nie i jak można to ulepszyć. Oczywiście grą, którą zamierzam poddać analizie jest… Biznes Filmowy 2.

Tak więc jeżeli interesujecie się tworzeniem gier i chcielibyście przeczytać ciekawą książkę, po polsku, na ten temat to zachęcam do wsparcia tego projektu. Jeżeli akcja zakończy się powodzeniem to przy okazji będziecie mieli wpływ na udoskonalenie Biznesu Filmowego!

Jeżeli nie jesteście pewni czy książka przypadnie Wam do gustu, to autorzy udostępnili trzy rozdziały, które za darmo, już teraz możecie pobrać i przeczytać.

Serdecznie zachęcam!

Więcej informacji o zbiórce w tym linki do darmowych rozdziałów znajdziecie na stronie projektu: https://polakpotrafi.pl/projekt/inzynieria-gier

Strona domowa Wonderland Engineering.

%d bloggers like this: