Zapowiedź Edycji 2021

Chciałem Was oficjalnie poinformować że prace nad Edycją 2021 Biznesu Filmowego 2 już trwają. 

Jeżeli więc macie jakieś pomysły to już ostatni moment aby jeszcze je zgłosić. A poniżej jeszcze kilka istotnych informacji.

Ze swej strony powiem, że w edycji tej nie planuje wprowadzać zbyt dużo nowych funkcjonalności a skupić się bardziej na rozszerzaniu aktualnych mechanizmów, dodawania głębi rozgrywce oraz poszerzania zawartości w grze (chodzi głównie o Rzeczy, Questy i Wydarzenia) w taki sposób aby stała się ona jeszcze bardziej różnorodna i intrygująca. Nie oznacza to jednak że żadnych nowości nie będzie. Będzie ich co prawda mniej, jednak myślę, że będą one całkiem interesujące i na swój sposób rewolucyjne. 

Ze względu na fakt, że jedna z funkcjonalności jest dosyć ambitna i jej odpowiednie przygotowanie zajmie sporo czasu, premiera edycji 2021 nie nastąpi przed Oscarami. Trudno mi oszacować w tej chwili kiedy uda mi się wygenerować nowy kontent w zadowalającej dla mnie postaci ale postaram się w miarę postępów w pracach informować Was o planowanych zmianach i nowych funkcjach.

Póki co życzę Wam wciąż Wesołych Świąt oraz Wszystkiego Najlepszego w nadchodzącym (miejmy nadzieje lepszym) 2021 roku.

2 komentarze do “Zapowiedź Edycji 2021”

  1. Gdy będziemy posiadać własne studio , to czy inni gracze komputerowi będą mogli również korzystać z usług naszego studia ?

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: