Wersja 0.9.4 gotowa do pobrania

Zgodnie z obietnicą tuż przed kolejną galą rozdania Oskarów mam przyjemność zaprezentować kolejną wersję Biznesu Filmowego 2 oznaczoną numerkiem 0.9.4. Zanim jednak ją pobierzecie kilka słów wstępu.

Jak zwykle podsumowanie najważniejszych zmian i nowości wprowadzonych w tej wersji znajdziecie w historii wersji, a bardziej szczegółowy opis nowych funkcjonalności we wpisie na moim osobistym blogu.

Oprócz licznych zmian i nowych funkcjonalności ważną aktualizacja dotyczy zestawu twórców, który przeszedł spore odświeżenie. Z tej okazji chciałem specjalnie podziękować dwóm graczom którzy się do tego mocno przyczynili.

Kacper Parol – od dłuższego czasu pomaga i motywuje mnie do odświeżenia parametrów twórców. To on zainicjował ten proces, a także przygotował własne propozycje zmian (które następnie zostały zweryfikowane oraz zatwierdzone przeze mnie).

Łukasz Oleksiak odpowiedzialny jest z kolei za dodanie mnóstwa nowych kultowych bohaterów, których możecie podziwiać m.in w kultowych filmach.

Ze względu na liczne owe opcje, po uruchomieniu gry ze starym profilem, zostanie on wyczyszczony. Podobnie stare zapisy stanu gry również nie będą działały. Tym razem nie usuwałem danych z  MovieStats.

Jak zwykle czekam na wszystkie uwagi i komentarzy dotyczącej nowej wersji. Tutaj zachęcam do skorzystania z forum, gdzie można w bardziej komfortowych warunkach, w porównaniu do komentarzy na tej stronie lub Facebooku, toczyć długie dyskusje na temat wizji gry i jej konkretnych aspektów ;).

To tyle z mojej strony tak więc bez dalszego przedłużania możecie już zajrzeć na podstronę skąd pobierzecie BF2.

11 komentarzy do “Wersja 0.9.4 gotowa do pobrania”

 1. Nie wiem co jest grane wyskakuje mi informacja jak chce zainstalować “system windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia” jakieś pomysły co zrobić?

  • hmm a uruchmiałeś wcześniej starą wersję? może jakieś procesy zostały w tle. Spróbuj zrestartować komputer jak problem będzie się powtarzał wyślij mi maila ze szczegółami Twojej konfiguracji (system, .net framework czy masz prawa admina etc)

 2. Już wszystko ok 🙂 antywirus blokował 🙂 ale mam inny problem gram w karierę i wszystko fajnie ale w pewnym momencie jak chce stworzyć scenariusz wyskakuje ,że tworze aktualnie inny ,a nie tworze :/ zaczynałem karierę kilka razy i zawsze to samo po pewnym czasie :/

  • A to ciekawe… nie masz żadnego scenariusza wyświetlonego w liście scenariuszy? W teori jest to możłiwe bo był taki bug… ale myślałem że już go naprawiłem 😉 Jakbyś zauważył coś podejrzanego daj znać… ewentualnie możesz mi podesłać sava z gry (mogę spróbować podebugowć wtedy)

 3. Zacząłem nową karierę właśnie jak znowu to wyskoczy dam znać ale na razie za każdym razem tak się dzieje. I owszem nie mam żadnego scenariusza :/

  • Następnym razem
   a) zrób screenshota okna scenariuszy (moje scenariusz)
   b) podeślij save
   c) przeklikaj kilka rund (może ten wirtualny scenariusz się wyprodukuje).

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: