Nowa subskrypcja

Na stronie Biznesu Filmowego jest możliwość zapisania się do serwisu subskrypcyjnego pozwalającego na otrzymywanie informacji, na skrzynkę pocztową,  w przypadku gdy pojawi się jakaś nowa informacja dotycząca projektu. Z aktualnej sondy wnioskuje, że część osób w taki sposób dowiaduje się o nowościach w świecie BF.

Niestety ostatnimi czasy system z którego korzystałem (udostępniany przez prv.pl) kompletnie zawodził. Nie byłem w stanie wysłać żadnej wiadomości. Moja cierpliwość się skończyła i podjąłem decyzję o zmianie narzędzia mailingowego. Od teraz będzie on zintegrowany z WordPressem (czyli systemem na którym działa aktualna strona oficjalna projektu).

Z czym wiąże się ta zmiana?

Wszystkich, którzy zapisali się do tej pory do subskrypcji czeka migracja. Oczekujcie więc, że w przeciągu kilku dni otrzymacie maila, z prośbą o ponowne potwierdzenie zapisania do subskrypcji. Oczywiście to od Was będzie zależało czy ją potwierdzicie (dopiero wtedy będzie ona działała) czy zignorujecie (zrezygnujecie z takich maili).

Oto kilka powodów dlaczego jednak warto korzystać z tej opcji:

Pierwszeństwo – subskrybenci dostają powiadomienia pierwsi w internecie (jest ona wysyłana automatycznie w momencie publikacji postu)
Wygoda
– nie musisz o niczym pamiętać, wszystkie interesując notki dostajesz prosto na maila
Pewność
– że nic Cię nie ominie
Swoboda
– jeżeli Ci się nie spodoba możesz w każdej chwili wypisać się z subskrypcji. Warto zatem spróbować!

P.S. Gdybyście w ciągu tygodnie nie otrzymali takiego maila. Sprawdźcie swoje foldery SPAM na Waszych kontach pocztowych.

%d bloggers like this: