Reakcje

> Pomoc > Zakończenie gry

Druga część Biznesu Filmowego oferuje możliwość eksport filmów wyprodukowanych przez graczy do serwisu ze statystykami online MovieStats. Dzięki temu najlepsze produkcje każdego z graczy, mogą trafić do globalnego BoxOffice gdzie istnieje możliwość obejrzenia i porównania osiągnięć z innymi fanami gry. Niestety ze względu na niekomercyjny charakter Biznesu Filmowego, a co za tym idzie ograniczenia w ilości przestrzeni dostępnej na serwerach, nie ma możliwości aby wysyłać wszystkie wyprodukowane przez gracza filmy. Czasami zdarzają się jednak sytuacje kiedy chcielibyście podzielić się z innymi graczami (lub autorem gry) filmem, który nie był najlepszy ale wyróżnił się czymś z pośród innych produkcji.

I temu ma służyć mechanizm w grze nazwany reakcjami. Każdy film wyprodukowany przez gracza można specjalnie oznaczyć reakcją. Tak oznaczony film zawsze zostanie wyeksportowany do MovieStats (niezależnie od tego czy był na tyle dobry aby załapać się na domyślny eksport).

Gracz może oznaczyć film jedną z następujących reakcji:

  • Cool – patrzcie jaki fajny film zrobiłem
  • Coś nie tak – coś z tym filmem jest ewidentnie nie tak
  • Zabawne – jakieś zabawne zestawienie twórców lub tytułu, gatunku i twórców
  • Dziwne – gdy wyprodukowany film jest… dziwny
  • Coś nie tak z recenzją – czyli recenzja opisowa tego filmu jest z jakiś względów niewłaściwa/nielogiczna
  • Genialna recenzja – niemożliwe żeby to wygenerował komputer!
  • WOW – po prostu “opadła mi szczęka” jak to zobaczyłem
BF2Reakcje
A oto jak wygląda reakcja w praktyce

Dzięki tej funkcji możesz pochwalić się swoimi niestandardowymi, zabawnymi bądź dziwnymi produkcjami. Z drugiej strony łatwiej będzie znaleźć przykłady filmów bądź recenzji gdzie coś nie zagrało i ewentualnie wyciągnąć z nich wnioski, które pomogą w ulepszaniu gry.

W MovieStats filmy oznaczone reakcjami posiadają specjalne ikonki obok swoich tytułów. Dzięki temu łatwiej je odnaleźć wśród standardowych produkcji.

> Pomoc > Zakończenie gry

%d bloggers like this: