Tryb kariery

> Pomoc > Profile graczy oraz tryby gry > Tryb kariery

Tryb kariery został podzielony trzy etapy odpowiadające różnym stopniom trudności (od amatora do zawodowca). Rozrywka na każdym etapie polega na identycznych zasadach.

W trakcie kariery co roku (12 rund) gracz otrzymuje jeden cel do zrealizowania. Im szybciej go zrealizuje tym więcej punktów kariery otrzyma. Osiągniecie określonej liczby celów na danym poziomie pozwoli odblokować kolejny (trudniejszy) poziom w następnej rozgrywce. Trudność i liczba celów postawiona przed gracze na danym etapie kariery będzie rosnąć wraz rosnącym poziomem od amatora, przez absolwenta do zawodowca.

Nieopierzony gracz będzie musiał rozpocząć swoją karierę od poziomu amatora. Gdzie, jak to na poziomie amator, będzie miał dostęp tylko do kilku podstawowych gatunków oraz stosunkowo dużej ilości gotówki na starcie. W trakcie kariery amatora, gracz będzie musiał zrealizować proste zadania, które wprowadzały go będą w podstawowe elementy rozgrywki. Zacznie od napisania własnego scenariusz o określonych parametrach, później wyprodukuje film na podstawie tego scenariusza. I tak do końca rozgrywki będzie musiał zrealizować coraz trudniejsze cele poznając przy okazji różne elementy gry.

Jeżeli mu się ta sztuka uda, w określonym czasie zostanie mu odblokowany kolejny poziom i następną rozgrywkę będzie mógł prowadzić już na poziomie absolwenta. Oprócz zmniejszonej liczby gotówki na starcie gracz będzie miał też inne, trudniejsze cele do realizacji…

Tryb kariery umożliwia początkującemu graczowi łatwiejsze wejście w świat gry, a dodatkowo pozwoli mu kontynuować swój rozwój, w kolejnych etapach, z coraz to trudniejszymi celami do zrealizowania.

Informacje statystyczne związane z osiągnięciami gracza w trybie kariery dostępne są w serwisie MovieStats gdzie mogą być porównywane z osiągnięciami innych graczy.

Pomoc > Profile graczy oraz tryby gry > Tryb kariery

1 komentarz do “Tryb kariery”

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: