Video: MS Analitics czyli Biznes Filmowy w liczbach

Dzisiaj mam dla Was nowe video tym razem poświęcone nowemu projektowi związanemu z Biznesem Filmowy. MS Analitics pozwala na przejrzenie statystyk i analizę danych zgromadzonych w MovieStats.

Pewnie zauważyliście że Edycja 2022 Biznesu Filmowego nie zawierała zbyt wiele nowych funkcji. Jednym z powodów za tym stojących był fakt, że rozpocząłem nowe studia podyplomowe z obszaru Data Scientists (Data Analityk). Ograniczyło to nieco mój czas wolny. W trakcie studiów postanowiłem jednak że pracą dyplomową będzie projekt związany z Biznesem Filmowy. Chciałem stworzyć interaktywny system internetowy który umożliwi wizualizację i analizę danych zgromadzonych w MovieStats. W poniższym filmiku chciałem zaprezentować Wam ten system oraz to jakie informacje i statystyki mogę wyciągnąć z MovieStats oraz jak mogą one wpłynąć na dalszy rozwój Biznesu Filmowego.

Dajcie znać czy jesteście zainteresowani podobnymi materiałami, a może chcielibyście zobaczyć jakieś konkretne statystyki z gry. A może chcecie zrobić porównanie danych z Edycji 2020 oraz aktualnej i jak zmiany w algorytmach wpłynęły na rozgrywkę.

 

%d bloggers like this: