Premiera Edycji 2022!

Edycje 2022 Biznesu Filmowego 2 jest już gotowa do pobrania. Zanim jednak przejdziecie do pobierania pliku, kilka słów podsumowujących dotyczących tego co znajdziecie w tej wersji.

 

Jak wspominałem tym razem nie ma zbyt wiele nowości oto jednak najważniejsze z nich:

Bardziej szczegółowy opis zmian natomiast znajdziecie w historii wersji

Kilka informacji statystycznych o edycji 2022

  • zestaw twórców w wersji 72 zawierający ponad 5500 twórców!
  • ponad 6000 elementów recenzji
  • prawie 16 000 zdjęć twórców i kultowych bohaterów

Ważne informacje

Zmiany dotknął też aktualną bazę MovieStats która została wyczyszczona z Waszych informacji statystycznych oraz filmów. Wasze AKTYWNE profile pozostały.

Jak pobrać

Pobierzecie ją jak zwykle z podstrony pobierz BF2 (gdzie znajdują się bezpośrednie linki do gry na itch.io oraz IndieDB).

Oczywiście jak zawsze czekam na Wasze uwagi, pomysły, reakcje no i oczywiście informacje o problemach lub błędach. Zapraszam w szczególności do dzielenia się swoimi opiniami na nowe Forum!

W przypadku problemów

Zalecane jest wyłączenie na czas instalacji programów antywirusowych (sprawiają problemy) Jeżeli podczas pobierania/instalacji napotkasz problem z Windows Defenderem sprawdź ten wątek na forum!

Uwaga dla użytkowników z monitorami o wysokiej rozdzielczość

Jeżeli używasz monitora o wysokiej rozdzielczości (>1080p) lub masz w systemie ustawione czcionki na wielkość > 100%. Możesz mieć problemy z poprawnym wyświetlaniem okien w grze. Rozwiązanie tego problemu znajdziesz w specjalnym wpisie na forum

Jeżeli do tej pory nie słyszeliście o Biznesie Filmowy i jesteście tutaj po raz pierwszy to możecie też zajrzeć do sekcji Director’s Cut oraz Pomocy, gdzie znajdziecie wiele informacji, które mogą Wam pomóc w początkowej fazie poznawania, tej już dosyć rozbudowanej, gry.

Jeżeli gra się Wam podoba przypominam o możliwości Darowizny 🙂

A i nie zapomnijcie o Discordzie

Życzę przyjemnej zabawy!

%d bloggers like this: