W kolejnej wersji: Garaż, Galeria, Artefakty oraz Imprezy

Dzisiaj krótkie podsumowanie jednych z ostatnich nowości które pojawią się w edycji 2021.

 

Wśród pomysłów graczy pojawia się opcja posiadania jakieś kolekcji “trofeów”. A że wraz ze Stories pojawią się artefakty to postanowiłem umieścić je w dedykowanej sekcji.

Otóż menu inwestycje zostanie teraz podzielona na kilka dodatkowych obszarów. Oprócz Moich Rzeczy otrzymamy nowe zakładki: Będą to Artefakty, Galeria oraz Garaż.

Kilka przykładowych artefaktów otrzymanych po pomyślnym ukończeniu Stories (Stories dostępne są tylko w grze imprezowej).

Klikając na konkretne zdjęcie otrzymamy informacje o danym obiekcie. A niektóre artefakty będą posiadały także specjalne “akcje” po dwukliku.

Jak się domyślacie będziecie mogli tam przeglądać swoje Artefakty, posiadane Obrazy oraz Auta wraz z innymi kultowymi pojazdami.

Imprezy

Edycja 2021 pozwoli nam brać udział w imprezach. 

Od czasu do czasu gracz może zostać zaproszony przez swoich znajomych (tak, jeżeli mamy z kimś dobre relacje) na imprezę. Imprezę można wykorzystać do porozmawiania z gośćmi czyli innymi twórcami z którymi gospodarze ma dobre relacje. Jest to miejsce gdzie można nawiązać nowe lub zacieśnić istniejące relacje, podpytać o różne plotki, bądź o zainteresowania danego twórcy.

Na koniec dobra wiadomość. Prace nad edycją 2021 są już blisko ukończeniu. Trwają ostatnie testy i szlify. Tak więc termin premiery “przed Oskarami” wydaje się być niezagrożony.

%d bloggers like this: