W kolejnej wersji… Konferencje prasowe i wywiady

Niektórzy gracze zwrócili mi uwagę, że w grze nie jest wykorzystywany aspekt medialny Biznesu Filmowego. Konkretnie chodziło o kontakt z prasą. W nowej wersji postaram się zaadresować ten problem w postaci możliwości organizowania konferencji prasowej oraz wywiadów.

Przykład pytania w wywiadzie po festiwalu.

Planuję wprowadzić dwa momenty kiedy te zdarzenia mogą się nastąpić. Pierwszym to premiera filmu gdzie gracz będzie mógł urządzić konferencję prasową. Druga to festiwal, podczas których gracz może zostać poproszony o udzielenie wywiadu. 

Wywiad jak i konferencja prasowa będzie polegała na odpowiedź na kilka pytań. Pytania będą na różne tematy od najbardziej oczywistych dotyczących aktualnego filmu, obsady, decyzji, które zostały podjęte w trakcie produkcji,  po bardziej ogólne dotyczące preferencji i poglądów na temat różnych aspektów świata filmowego ale i nie tylko. 

Odpowiedzi, które udzielicie w trakcie takich wydarzeń mogą mieć swoje konsekwencje. Mogę wpływać one na relacje z twórcami, wzrost lub spadek zainteresowania filmem bądź inne aspekty świata gry. Odpowiedzi mogą być też przesłanką do wyrabiania sobie opinii o graczu… które również mogą mieć swoje konsekwencje w dalszej części rozgrywki.

Zadanie dla Was

W edycji 2020 planuję bazę około 100 pytań z różnych obszarów, które mogą być zadane podczas wywiadów/konferencji. Oczywiście zachęcam do przesyłania mi Waszych propozycji ciekawych/oryginalnych/bądź zabawnych pytań wraz z przykładowymi odpowiedziami i konsekwencjami jakie dana odpowiedź może wywołać w świecie gry. 

Bądźcie kreatywni!

%d bloggers like this: