W kolejnej wersji… Gala festiwalowa

Festiwale i nagrody to bardzo istotny element świata filmowego. W Biznesie Filmowym również odgrywają one ważną rolę. Jednak do tej pory celebracja związana z festiwalami nie była w grze zbyt okazała. Prawdę mówiąc gracz mógł nawet przegapić fakt zdobycia nagrody przez jego film. W nowej wersji się to zmieni, w końcu festiwale doczekają się zdecydowanie bardziej celebryckiej otoczki… a to za sprawą gal festiwalowych.

Otóż jeżeli film gracza otrzyma nominację do nagrody na jakimś festiwalu zostanie on zaproszony na galę festiwalową. Gala to po prostu nieco bardziej widowiskowa (i prowadzone z nieco większym napięciem) prezentacja filmów nominowanych i nagrodzonych na festiwalu. Jest to element czysto wizualny ale myślę, że pozytywnie wpłynie na Wasze odczucia związane z niewątpliwym wyróżnieniem jakim jest zdobycie nominacji bądź nagrody na jakimś festiwalu.

Jeżeli gracz nie będzie nominowany na danym festiwalu to choć nie będzie brał udziału w gali, to wciąż będzie mógł zobaczyć jego wynik w starej formie. (Tym razem nie będzie ona opcjonalna – jak dotychczas – podsumowanie festiwalu zawsze będą prezentowane dla graczy).

%d bloggers like this: