Wersja 0.9.0 gotowa do pobrania

Z przyjemnością chciałem ogłosić że, po kilku miesiącach intensywnych prac, można już pobrać wersję 0.9.0 Biznesu Filmowego 2. Zanim jednak to uczynicie przeczytajcie jeszcze kilka ważnych informacji.

Informacje o zmianach i nowościach w tej wersji znajdziecie w historii wersji, a bardziej szczegółowy opis nowych funkcjonalności we wpisie na moim osobistym blogu.

Wraz z nową wersją, gra wymaga uaktualnionej biblioteki .NET Framework (do wersji 4.5). Spokojnie, najprawdopodobniej nic szczególnego nie musicie robić, bo pewnie macie je już zainstalowane na Waszych systemach (biblioteka ta jest bardzo popularna i jest używana przez wiele aplikacji jak np. sterowniki karty graficznej). Jeżeli podczas instalacji nie zostanie ona wykryta  instalator poinformuje Was o tym i wskaże gdzie można ją pobrać. Gdyby jednak z jakiś powodów coś poszło nie tak, po prostu dajcie mi znać na maila. Będę starał się Wam pomóc rozwiązać problem.

Nowa wersja wydaje mi się nieco prostsza (przede wszystkim dzięki możliwości tworzenia kontynuacji) ale ze względu na nowe algorytmy, Wasze aktualne strategie mogą przestać działać. Nie zniechęcajcie się jeżeli coś Wam nie będzie szło, tylko po prostu na świeżo podejdźcie do gry.

W tej wersji, przy ogromnej pomocy Kacpra Parola, dla którego składam oficjalne podziękowania, odświeżono też parametry ponad 800 twórców. Nie dobierajcie więc obsady całkowicie na pamięć bo możecie nieco się zdziwić.

Ze względu na zmiany w algorytmach oraz poprawienie balansu niektórych trofeów oraz wyzwań po uruchomieniu gry ze starym profilem, zostanie on wyczyszczony. Podobnie stare zapisy stanu gry również nie będą działały. Dodatkowo w MovieStats wszystkie statystyki zostały zresetowany, a filmy w BoxOffice usunięte. Co więcej wszystkie profile graczy, które nie zostały aktywowane również zostały usunięte. Jeżeli aktywowałeś użytkownika w serwisie to nadal on istnieje i nie musisz ponownie go rejestrować (możesz to sprawdzić logując się).

Oczywiście z przyjemnością posłucham Waszych wszystkich uwag i komentarzy dotyczącej wszelkich aspektów nowej wersji. Tutaj zachęcam do skorzystania z forum, gdzie można w bardziej komfortowych warunkach, w porównaniu do komentarzy na tej stronie lub Facebooku, toczyć długie dyskusje na temat wizji gry i jej konkretnych aspektów ;).

Specjalnie do dyskusji nad wersją 0.9.0 powstał ten wątek.

To tyle z mojej strony tak więc bez dalszego przedłużania możecie już zajrzeć na podstronę skąd pobierzecie BF2.

Bawcie się dobrze!

4 komentarze do “Wersja 0.9.0 gotowa do pobrania”

  1. Mam mały kłopot. Po zainstalowaniu odpalam grę to ikonka myszki pokazuje mi że “myśli” jakby za chwilę się miała gra uruchomić ale nic takiego się nie dzieje. Uruchamiam jako administrator- nic. Wyłączam zaporę Windows czy też odpalam w trybie zgodności Win XP też nic. Wcześniej miałem podobnie z instalatorem, ale we właściwościach były zabezpieczenia (…plik pochodzi z innego komputera i moze byc zablokowany) i go odblokowałem, odpaliłem jako admin i było ok. Teraz za bardzo nie wiem gdzie leży problem. Mam Win 7 i .net 4.5.

  2. Usunąłem grę i zainstalowałem ponownie, więc pewnie jakiś błąd podczas instalacji musiał wystąpić:)

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: