Podsumowanie nowości w wersji 0.9.0

Nowa wersja Biznesu Filmowego 2 oznaczona numerkiem 0.9.0 zbliża się wielkimi krokami. Pora więc zebrać wszystkie nowości, zmiany i modyfikacje, które pojawiają się w tej wersji gry i podsumować to w jednym wpisie. Zapraszam więc do tekstu na moim prywatnym blogu, gdzie oprócz podsumowania wszystkich ostatnich wpisów dotyczących nowej wersji, znajdzie się kilka nieco obszerniejszych komentarzy do każdej z nowej funkcji, a także kilka jeszcze dotąd nie opisywanych. Link do tego wpisu został również umieszczony w sekcji Director’s Cuts.

Zapraszam do lektury i ewentualnych komentarzy.

2 komentarze do “Podsumowanie nowości w wersji 0.9.0”

  1. Co do nowej gry plus sam mam mała propozycję. Możliwość przechodzenia do następnej rundy po zakończeniu gry, ale beż możliwości robienia filmów ani czegokolwiek poza “klikaniu przycisku następna runda”- służyłoby to sprawdzeniu czy film który np. 3 rundy przed końcem gry wszedł do kin sprzeda się na tyle dobrze by wejść do Moviestats. Dwa razy również mi się zdarzyło że film robiony był 12 miesięcy i została tylko jedna runda do jego premiery, a gra się zakończyła i nie widziałem czy w ogóle dostał pozytywne recenzje:) Taka opcja umożliwiała by temu ostatniemu dziełu sprawdzić jak sobie poradził i może jeszcze dostać się do box office na stronie. Pozdrawiam:)

    • Kiedyś (być może jeszcze w pierwszej części) tak było, że po zakończeniu gry można było klikać następna runda (bez możliwości produkcji nowych filmów) żeby np sprawdzić ile jeszcze zarobił dany film. Teraz to byłoby nieco skomplikowana bo kiedy wówczas eksportować do MovieStats (może ktoś stwierdzi, że już koniec i wyłączy grę i wówczas nic się mu nie wyeksportuje) ale dlaczego 3 rundy a nie 20 (bo w 3 rundy film i tak nie zwróci się tyle ile powinien żeby miał szanse konkurować z najlepszymi).

      Jest jeszcze pewnie parę podobnych dylematów. Dlatego więc to jest takie komplikowanie na siłę prostej zasady gra się kończy i nic nie możesz robić więc jak chcesz to produkuj ostatni film dużo przed końcem gry i ostatnie rundy traktuj tylko jako sprawdzanie jaki film uzyska wynik…

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: