Koszulki i sklep z gadżetami Biznesu Filmowego

Mdc BFMB LogoZbliżają się Mikołajki i Święta jest to więc najlepszy okres na prezenty. I wychodząc na przeciw największym fanom gry mam dla Was małą niespodziankę. Otóż możecie sami sobie (lub swoim bliskim) sprawić prezent w postaci gadżetów związanych z Biznesem Filmowym.

Od dzisiaj oficjalnie dostępny jest sklep z gadżetami związanymi z grą Biznes Filmowym. Na pierwszy rzut idą kilka rodzajów koszulek z motywami z gry. Więcej szczegółów dowiecie się z nowej sekcji Sklep.

2 komentarze do wpisu „Koszulki i sklep z gadżetami Biznesu Filmowego”

 1. Spodziewałbym się cen 10-20 zł tańszych. Dorzuć ludziom brązowy poziom (bez papierowych bonusów, bo za dużo zachodu), może na próbę – przed świętami, a myślę że mógłby by to być dodatkowy napęd na kilka sprzedanych sztuk i ‚odświeżenie’ newsem, że sklep w ogóle istnieje dla tych co nie są zawsze na bieżąco. Taka koleżeńska porada, bo ja raczej skłaniam się do darowizny bez zakupu koszulki w niedalekiej przyszłości. Możesz skasować komentarz. Pozdrawiam, Piotr.

  • Pomysł niewątpliwie ciekawy… ale chyba nie skorzystam. (Pomijając kwestie czysto techniczne jak np. brak dostępu do danych osób które dokonały zakupu – całą transakcje obsługuje zewnętrzny sklep)
   Cała idea stojąca za sklepem wynikła dosyć przypadkowo. Postanowiłem sobie zrobić koszulki z motywami z gry… poświęciłem kilka wieczorów i weekendów na zrobienie projektów. Efekt mi się spodobał więc postanowiłem sprawdzić dwa sklepy które pozwalają na tworzenie t-shirtów z własnymi projektami. Koszulki były na tyle fajne, że pomyślełem, że być może jeszcze komuś się spodobają i będzie chciał sobie taką sprawić. Stąd idea sklepu… Pozostał wybór tylko konkretnego sklepu i tutaj skłoniłem się do tego który oferował nieco lepsze materiałowo t-shirty (choć nieco droższe). Oto więc cała historia tego „przedsięwzięcia”.

   A Twój komentarz nich zostanie nie jest obraźliwy ani niestosowny więc nie ma potrzeby go kasować…
   (uwaga generalna ludzie za często wykorzystują komentarze nie do tego do czego są przeznaczone, jeżeli ktoś mi chce wysłać jakąs uwagę o bardziej prywatnym charakterze to sugeruję maila, a nie komentarze 😉

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d bloggers like this: