Reakcje

Druga część Biznesu Filmowego oferuje możliwość eksport filmów wyprodukowanych przez graczy do serwisu ze statystykami online MovieStats. Dzięki temu Wasze najlepsze produkcje mogą trafić do globalnego BoxOffice gdzie istnieje możliwość obejrzenia i porównania osiągnięć z innymi fanami gry. Niestety ze względu na niekomercyjny charakter Biznesu Filmowego, a co za tym idzie ograniczenia w ilości przestrzeni dostępnej na hostingu, nie ma możliwości aby wysyłać wszystkie wyprodukowane przez Was filmy. Czasami zdarzają się jednak sytuacje kiedy chcielibyście podzielić się z innymi graczami (lub autorem gry) filmem, który nie był najlepszy ale wyróżnił się czymś z pośród innych produkcji.

I temu ma służyć nowy mechanizm w grze nazwany reakcjami. Otóż gracz będzie miał możliwość specjalnego oznaczenia wyprodukowanego przez siebie filmu. Tak oznaczony film zawsze zostanie wyeksportowany do MovieStats (niezależnie od tego czy był na tyle dobry aby załapać się na domyślny eksport).

Gracz będzie mógł oznaczyć film jedną z następujących reakcji:

  • Cool – patrzcie jaki fajny film zrobiłem
  • Coś nie tak – coś z tym filmem jest ewidentnie nie tak
  • Zabawne – jakieś zabawne zestawienie twórców lub tytułu, gatunku i twórców
  • Dziwne – gdy wyprodukowany film jest… dziwny
  • Coś nie tak z recenzją – czyli recenzja tego filmu jest z jakiś względów niewłaściwa/nielogiczna
  • Genialna recenzja – niemożliwe żeby to wygenerował komputer
  • WOW – po prostu “opadła mi szczęka” jak to zobaczyłem
BF2Reakcje
A oto jak wygląda reakcja w praktyce

Mam nadzieję, że dzięki tej cesze będziecie mogli pochwalić się swoimi niestandardowymi, zabawnymi bądź dziwnymi produkcjami. Z drugiej strony łatwiej będzie znaleźć przykłady filmów bądź recenzji gdzie coś nie zagrało i ewentualnie wyciągnąć z nich wnioski, które pomogą w ulepszaniu algorytmów.

Z kolei w MovieStats filmy takie będą specjalnie oznaczone, dzięki temu łatwiej będzie je odnaleźć wśród standardowych produkcji.

Z wpisem tym związany jest kolejny temat na forum, a dotyczy on innych propozycji reakcji, które nie zostały uwzględnione przeze mnie, a Waszym zdaniem mogłyby się przydać. To ostatni moment aby je zgłosić.

%d bloggers like this: