Wersja 0.8.0 gotowa do pobrania!

Z przyjemnością pragnę poinformować że nowa wersje Biznesu Filmowego 2 jest już dostępna i gotowa do pobrania.

Przypominam, że najważniejsze zmiany, które w niej znajdziecie dotyczą dostępności w grze dwóch wersji językowych polskiej i angielskiej oraz poprawieniu balansu wyzwań, trofeów i celów. Pojawiała się też nowa wersja zestawu z kilkoma dodatkowymi twórcami.

Pozostałe zmiany znajdziecie w ostatnim wpisie, a szczegółowe informacje o modyfikacjach i poprawkach znajdziecie w historii wersji.

Pamiętajcie też o porządkach, które zostały zrobione na MovieStats . Konta nie używane (bez aktywacji) zostały usunięte, pozostałym zaś wyczyszczono historię wszystkich osiągnięć, statystyk i filmów.

Na zakończenie jeszcze jedna informacja. Za tydzień rusza nowa sonda… myślę, że bardzo intrygująca… i mam nadzieję, że nie będę jej żałował 😉

Póki co dajcie znać co sądzicie o nowej wersji i wróćcie tu za tydzień…

Grę pobierzecie oczywiście w sekcji Pobierz BF2

7 komentarzy do “Wersja 0.8.0 gotowa do pobrania!”

 1. Zawód na 100%, Tyle czekamy na nową wersję, a niczego nowego praktycznie nie ma. A te recenzje po angielsku? Google tłumacz nawala. Naprawdę spodziewałem się troszkę więcej.

  • Nie wiem czego się spodziewałeś? Dokładnie było napisane co nowa wersja będzie zawierała. Przetłumacznie Gry + MovieStats + Strona pochłoneła i tak sporo czasu
   to kilka tysięcy tekstów + modyfikacja kodu aby obsługiwał wiele języków. Wiem być może z punktu widzenia laika (osoby nie zajmującej się programowaniem) nie wygląda to imponująco ale wymagało to nakładu pracy i czasu.
   Co do google Translate… tak nie radzi sobi… ale chyba nie zakładałeś, że będe tłumaczył ponad 3000 tekstów ręcznie (informatycy są leniwi z definicji)?
   Owszem można to zrobić trochę lepiej… ale nie było to planowane w tej wersji (pierwotny pomysł był taki żeby zostawić w grze recenzje nie tłumaczone – póki co graczy nie posługujących się polskim językiem jest nie wielu a tłumaczenie zostało zrobione po to aby otworzyć grę na inne narodowości)

   Przykro mi, że zawiodłem Twoje oczekiwania ale widocznie oczekujesz zbyt wiele od gry robionej “po godzinach”, która dostępna jest za darmo.

 2. Wielkie dzięki 🙂 Postaram się wrzucić jeszcze paru twórców jak będę miał trochę czasu.

 3. Więc tak naprawdę może czasu, który zainwestowałeś w tworzenie tego movie stats (które tak właściwie nie jest nikomu potrzebne), mógłbyś przeznaczyć na faktyczne ulepszanie gry? Podejrzewam, ze teraz by była o wieeele lepsza.

  • Wcale nie uważam, że MovieStats to strata czasu (do sobotniego resetu statystyk było tam kilka tysięcy filmów oraz prawie 500 zarejestrowanych i aktywnych graczy) poza tym to cenne doświadczenie technologiczne.
   Co do BF2… to gra już jest prawie skończona, brakuje możliwości zapisu stanu gry, sprzedaży obrazów i pracy nad balansem/sztuczną inteligancją.
   Na dzień dzisiejszy nie planuję już więcej nowych funkcjonalności czy innych rewolucji.

   A czego Twoim zdaniem w niej brakuje żeby była “wieeele lepsza”?

 4. Ja uważam że MovieStats jest jedną z fajniejszych opcji w grze. Oprócz archiwizacji statystyk i filmów daje możliwość rywalizacji z innymi graczami. Gdyby nie MovieStats pewnie pograłbym chwile i odłożył grę w kąt.

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: