Nowa sonda o sklepach z grami

Dzisiaj rozpoczyna się nowa sonda tym razem dotyczącą miejsc, w których kupujecie gry. Zanim jednak podam Wam szczegóły czas przedstawić wyniki poprzedniej sondy w której pytanie brzmiało:

W jaki sposób dowiadujesz się o nowościach w BF?

W sondzie oddano 164 głosy a wyniki prezentowały się w następujący sposób (w nawiasach liczba głosów):

  • z maila subskrypcyjnego (21)
  • z facebooka (20)
  • z google+ (4)
  • z profilu NK (1)
  • sprawdzam stronę www (69)
  • przypadkowo (38)
  • od znajomych (11)

Jak więc widać, najwięcej osób od czasu do czasu, po prostu wchodzi na stronę. Wielu z Was o nowościach dotyczących BF dowiaduje się też przypadkowo. Pamiętajcie że jest możliwość zapisania się do subskrypcji, które pozwalają na automatycznie otrzymywanie informacji jak tylko pojawi się nowy post na stronie. Zachęcam.

Sonda o sklepach komputerowych

Od dzisiaj startuje nowa sonda w której chciałbym się dowiedzieć w jakich sklepach kupujecie gry komputerowe. Wybrałem tylko kilka ze sklepów gdyż interesują mnie konkretnie nasze rodzime w szczególności te z dystrybucji cyfrowej. Chciałem się dowiedzieć jaką popularnością cieszy się ta forma kupowania gier.

Bonus

Dawno nie było żadnych informacji o postępie prac nad grą, tak więc przy okazji mała aktualizacji i w tym temacie. Otóż prace trwają, choć początek roku zdominowany był przez dwa moje inne projekty Tomiga Links czyli system do zarządzania linkami oraz kolejną wersję R2Do czyli aplikacji przypominacza z listą zadań. Teraz jednak wracam do BFa. Niestety w najbliższym czasie nie planuje publikacji nowej wersji, ponieważ aktualnie przygotowuję grę od obsługi wielu języków. Jak się okazało jest to bardziej pracochłonne niż myślałem, gdyż w grze znajduje się zdecydowanie więcej tekstów niż mi się wydawało (pomijając oczywiście recenzję). Bądźcie więc cierpliwi.

%d bloggers like this: